ווידאו

שעווה במקום לחם: טיאגו קאמארו לוקח כסף מאמא

מאת יואב נקש אפריל 04, 2015

כשאמא של טיאוגו נתנה לו כסף בשביל לקנות לחם, הוא קנה עם זה שעווה והלך לגלוש... אולי לא לא יפה לעשות כך אבל ככה זה כשאתה ניזון מהגלים :) טיאגו הברזילאי הוא גולש עם הרבה כוח ברגליים - הבחור הלך לגלוש בפקונגות של צינורות במרסיאס (Maresias) ושם לו מוזיקה של בלאק סבאת' באוזניים. סשן הגלישה עם הגלים החומים, השבירות החלולות וגם הסגורות, לא עזרו לו להתחמק מהצביטה שקיבל מאמא כשחזר לביתו. נו נו נו... :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים