ווידאו
ווידאוגלישה ← אבודים: הגרסה של נמיביה. סרט גלישה וטבע באורך מלא

אבודים: הגרסה של נמיביה. סרט גלישה וטבע באורך מלא

מאת יואב נקש דצמבר 11, 2015

בין מדבר הקלהרי החם ומי הים הקרים של האוקיינוס האטלנטי, שוכנת לה ארץ נשכחת שאת הפוטנציאל שלה גילו רק לפני שנים ספורות בלבד. שטחה הפראי של נמיביה כמעט ריק מאוכלוסיה - ארץ נידחת בדרום-מערב יבשת אפריקה. דיונות החול פוגשות בזרמים קרים מאנטרקטיקה וביחד יוצרים מיקרוקוסמוס של בית קברות לספינות טרופות וגן עדן לגולשים!

ללכת לאיבוד בדרכים זו הדרך הטובה ביותר למצוא הרפתקאות - באותו הרגע שמאבדים כיוון מתחיל הטיול. הסרט "Lost In Namibia" (אבודים בנימביה), מגולל את הרפתקאותיו של גולש אחד בחיפושו אחר הגל המושלם כשהוא מטייל במרחבים עצומים של הסוואנה, מדבריות ולאורך החופים הארוכים של נמיביה. סרטו של רמי קיליצ'ני (Remi Quilichini) לוקח אותנו לטיול במחוזות הרחוקים של נמיביה שבהם החי רץ חופשי במרחבי הטבע ועד אשר הוא מגיע למחוז חפצו וגולש על אחד הגלים הצינוריים שנחשב לתופעת טבע בפני עצמו. הסרט באורך 27 דקות ועם תרגום לאנגלית. צפייה מהנה!

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים