ווידאו
ווידאוגלישה ← קבלו עוד טיזר שיווקי לסרט הגלישה היקר בכל הזמנים

קבלו עוד טיזר שיווקי לסרט הגלישה היקר בכל הזמנים

מאת דודי לוי נובמבר 22, 2015

אם נחבר את כל הקטעים שראינו עד כה אפשר להגיד שכבר צפינו בכל הסרט. פרומו ועוד טיזר ועוד טריילר ועוד כתבה ועוד ראיון ועוד קטע פה וקטע שם... ויאללה הבנו כבר. ג'ון ג'ון פלורנס הוא כוכב בגלישה ומככב גם בסרט הגלישה היקר ביותר בכל הזמנים "View from A blue moon" שיצא לאקרנים בתחילת חודש דצמבר 2015 (אם ירצה הנפטון). אך הסרט, מרשים ככל שיהיה, כבר הצליח לצאת לי באופן אישי מכל החורים... וסליחה מראש אם בכך אני פוגע במעריצי JJF ופורמט ה-4K.

בעבר סרטי גלישה היו יוצאים לאקרנים בלי הרבה רעש וצלצולים, או שהם תפסו והצליחו או שהם נצבעו בכחול ונזרקו לים הגדול... לא ביג דיל. הפקות הסרטים היו צנועות ודלות בתקציב; לגולש הפרו שילמו כמה אגורות והספוט ליד ביתו היה לוקיישן הצילום - בכך היו סוגרים את החבילה שכוללת עריכה והקלטה על קסטת VHS ישנה. אבל היום? היום הכל צריך להיות גדול, חד, מבריק, נוצץ, ויקר... כל כך יקר שאפילו מפיקי הסרט לא נקבו במספר.

זה לא רק נראה יקר, זהו סרט הגלישה היקר ביותר שהופק אי פעם... (ואין לנו מושג בכמה מדובר).

אין כל ספק שבמונחים מודרנים הצילומים בסרט של ג'ון ג'ון מדהימים אבל הם עלו כל כל יקר שזה עולה לי על כל העצבים. מדוע? המפיקים מפחדים להפסיד בוכטות של מזומנים אבל הם לא שמים לב שכל הענטוזים לקראת הסרט רק עושים יותר נזק מתועלת. אז הנה עוד ראיון לקראת סרטו של ג'ון ג'ון, הפרומו של הפרומו של הפרומו. סיפור יקר... הליקופטרים, מצלמות Red והרבה קונטרסט כחול. ותזכרו, לא כל הנוצץ זהב... מלבד התלתלים של פלורנס.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דודי לוי

בן 31 עם אהבה ענקית לים ולגלישת הגלים. הים והגלישה זה המטען האנרגטי שלי ואני מאמין שלהיות מחובר רגשית למשהו שיש לך תשוקה ואהבה כלכך גדולה אליו, זה משהו מיוחד.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים