ווידאו
ווידאוגלישה ← פרסומת אחת וחזרנו: מרצדס ממשיכה לרכוב על הגל של הגלישה

פרסומת אחת וחזרנו: מרצדס ממשיכה לרכוב על הגל של הגלישה

מאת יואב נקש מרץ 30, 2015

גלישה זה הספורט הכי חם כרגע ובמיוחד לקראת הקיץ. חברות שאין להן כל קשר אל הים ואל הגלישה רוצות לפנות לאוכלוסיה צעירה ולקנות את דעתם בסממנים של חופש, אקשן ואדרנלין. לאחר שריפדו את Gmac בצי גלשנים גרמני שאיתם נתן גז על גלי הענק של נאזרה בפורטוגל, חברת מרצדס גייסה את גולש הפרו הגרמני מארלון ליפקה (Marlon Lipke) לסשן פרסומי בטלוויזיה. הזיקה של חברת מרצדס לגלישה בשנים האחרונות מעלה את הסברה שיש מישהו בחברת האוטומוביל, כנראה מנהל בכיר, שהוא גולש. אנחנו בכל אופן אהבנו גם את קטעי הגלישה וגם את הסאונד של מנוע הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים