ווידאו
ווידאוגלישה ← במקום שבו הזמן עצר מלכת, הגלישה לעולם לא תפסיק

במקום שבו הזמן עצר מלכת, הגלישה לעולם לא תפסיק

מאת יואב נקש נובמבר 30, 2016

מאט קליינר, קאם ריצ'ארדס ונואה ווגריץ' שמו פעמיהם בתחילת השנה אל עבר יעד נידח איש שם בדרום אמריקה. במקום ההוא הזמן עצר מלכת, הנופים נותרו כבימי בראשית, תוואי החוף מחוספס מצוקים, המים קרים כקרח אבל הגלים חלקים, חלולים וארוכים. במקום שבו יש ריק (Void) יש שפע של טבע ובמסגרת צילומי הסדרה של רד בול "Chasing the Shot", שלושת החברים מצאו את המקום שבו הזמן עצר מלכת והתקתוק היחיד שנותר הם שבירות גלי הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים