ווידאו

פרסומת, אבל אחרת: וולקום רוצה למכור לכם מסר

מאת יואב נקש פבואר 02, 2016

אנחנו כבר מזמן לא הלקוח, אנחנו המוצר אבל חברת וולקום (Volcom) רוצה להראות שהיא לא כמו כולן. בדסק השיווקי של החברה היה מי שחשב שבשביל לעשות פרסומת טובה צריך לבוא "הפוך על הפוך" - לא למכור כלום אלא לפנות לקהל הלקוחות במסר אחר כאילו והיה הבוס הגדול - "זה לא אנחנו זה הגלישה".

הפרסומת החדשה לשורט וביקיני של וולקום מתחילה כמו כל פרסומת אחרת: "משקה אנרגיה, גברים שזופים, טוסיקים ועוד טוסיקים" אבל מהר מאוד אנו מבינים שהנימה שונה... ובמילים אחרות אומרת וולקום: "זה לא מה שאתם לובשים אלא מי שאתם". כמובן שמדובר בשיטת שיווק אחרת, אנטי קומפורמיסטית. שיטה מחוכמת בשילוב של האש טאג מרומז, אבל עדיין שיטת שיווק טובה שאומרת "ברוכים הבאים למים ואל תשכחו להזמין במידה 32".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים