ווידאו
ווידאוגלישה ← ללטש הרגלים: מהו המנח הנכון ביותר בעת חתירה על גלשן?

ללטש הרגלים: מהו המנח הנכון ביותר בעת חתירה על גלשן?

מאת יואב נקש פבואר 07, 2021

למען האמת לא מדובר בתורה מסיני. כל גולש באשר הוא, הרבה לפני שהוא עמד על גלשן, לבטח חתר ים. ובכל זאת, אם נכנס לדקויות שבחתירה על גלשן אנו יכולים למקסם את יכולות הגלישה שלנו.

חתירה נכונה במנח גוף נכון יכול למנע כאבי צוואר טורדנים, ישפר את טווח הראיה שלנו מעל פני המים ויזניק אותנו לעמידת מוצא באפקטיביות המרבית. בסרטון שלעיל הדגמה לחתירה נכונה שאולי נראית קצת גמלונית, מכיוון שהגו מקומר בצורה מוגזמת, אבל זהו המנח הנכון ביותר בעת חתירה וכאמור זה אף פעם לא מאוחר מידי ללטש הרגלים ישנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים