ווידאו
ווידאוגלישה ← מה עושה כלב בליין אפ? גולש פוילבורד מציל כלב שנקלע בין שבירות גלים

מה עושה כלב בליין אפ? גולש פוילבורד מציל כלב שנקלע בין שבירות גלים

מאת יואב נקש מאי 30, 2020

איך הגיע כלב לליין אפ ואם הוא שייך למישהו אז איפה הבעלים שלו? השאלה הזו חלפה במוחו של וואסקו וולז כשהבחין במחזה המאוד לא שגרתי בעת שריחף על הפויל בורד החשמלי שלו. הכלב כבר ספג כמה שבירות וקצף גלים על ראשו והצליח עדיין ואיכשהו לצוף. וולז עשה את דרכו אל הכלב וכשהגיע אליו הכלב טיפס על גבו עד שהגיע ג'ט סקי לחלצו.

הכלב היה תשוש וככל הנראה בשוק טוטאלי כי הוא לא הוציא הגה מפיו. בדיעבד הסתבר שהכלב החמוד נפל מקייאק דייג שהתהפך בגלל הגלים הגבוהים. וולז שואל את עצמו מי נכנס לליין אפ של גלים עם קייאק דייג ויותר מכך מי לוקח איתו כלב לשם? סיפור זה הסתיים בסוף טוב ובעודו במים וולז עוד הספיק לאסוף גם אשפה שצפה על המים - נעל יחידה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים