ווידאו

מה בוער? סטריט סרפינג בלהבות על כביש מוצף מים

מאת יואב נקש אוקטובר 18, 2015

כנראה שמישהו כאן ראה יותר מידי "ג''יימי אובראיין בטיהופו" וחשב שהוא יכול לקבל גם ספונסרשיפ מרד-בול. בדרך כלל המושג "לשרוף צמיגים" קשור ל"חרקות" של רכבים על הכבישים אבל במקרה הבא ,ומסיבה שאינה ברורה, יש מי שבחר "לשרוף גולשים" על שטפון כבישים.

בזמן שטפונות הוריקן חואקין, כמה חבר'ה מניו ג'רזי ששרופים על גלישה יצאו לחוויה שחיממה אותם בלהבה גדולה. לא מסוג הדברים שמומלץ לעשות אבל היי... תלמדו מ"השרוף" ולפחות תשימו קסדה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים