ווידאו

וואט דה אהה? הגולש על שלט הזה הוא צעצוע מקצוען

מאת יואב נקש מאי 08, 2018

יש מי שיודע להטיס טיסנים ויש כאלו שיודעים להגליש גולשים. הגולש-על-שלט שבקליפ הבא יודע לעשות כמעט את כל הביצועים האפשריים על הגלים: אייריאלים, קאטים, סנאפים, ראונד האוסים, פלואטרים ובטוח שעל הגל הנכון הוא גם יודע לקדוח צינורות.

המפעיל של ה-RC הזה מיומן ביותר וככל הנראה בעל רקע בגלישה. הצלם של הפוטג' גם הוא טוב בתחביבו אבל קצת חפר לנו עם אנחות הפליאה... אפשר להשתיק את הסאונד או פשוט לתת לו להכניס אתכם למוד של ה"וואט?" "אווווו!", "אהההה"... :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים