ווידאו

גלגלים במקום חרבות: קיק-פליפ עם גלשן בסקייטפארק

מאת יואב נקש פבואר 25, 2016

לשם שינוי לא מדובר בזולטאן "הקוסם" טורקוס או בגולש אחר על גל סטטי במינכן. הקיקפליפ הבא שייך לסקייטר-גולש שלא החליט אם הוא מעדיף את הגלשן או את קרש העץ הקטן אז הוא עשה "מישמש" משניהם (כמו שעשה הבחור השווייצרי). הקליפ הארוך, ארוך מאוד. מתוך 20 הדקות, 10 הדקות הראשונות כוללות הדגמה משמימה איך להוציא את חרבות הגלשן ולעגן ציריות עם גלגלים. אז אם גם אתם רוצים להגיע לתכל'ס אתם מוזמנים להריץ לדקה של הקיקפליפ איפושהו בנקודת הזמן של ה-16.

יאמר לזכותו של הבחור שההכלאה המוזרה של הגלשן-גלגל יצאה לא רע בכלל, ומה גם שהגלשן הראה חוסן ולא נשבר עם נסיונות הקיק-פליפ והקרוזינג בסקייטפארק. ובכל זאת, יש כאלו שיתלהבו מהתרגיל ויש כאלו כמוני שיעדיפו לעשות פליפ ולתת לסרטון הזה קיק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים