ווידאו
ווידאוגלישה ← כשג'ואס מרקיע שחקים: לקט ווייפאאוט וצ'ארג' על גל ענק

כשג'ואס מרקיע שחקים: לקט ווייפאאוט וצ'ארג' על גל ענק

מאת יואב נקש פבואר 01, 2018

לעיתים, ומרוב שאנו מסתכלים גבוה אל עבר ההרים של נזארה הצוואר שלנו נתפס ובהיסח הדעת גם שוכחים את הענק מהוואי. ואז, כשג'ואס פוער את פיו ומתעורר לחיים, אנו מקבלים טפיחה בצוואר שמזכירה לנו שהוא היה שם קודם ולא פחות גבוה מזה שבפורטוגל.

באמצע חודש ינואר, פיאהי הרקיע לשחקים ובין כל הצ'ארג'רים האמיצים היו גם כאלו שעשו ווייפאאוטים מסוגננים. לפניכם שני סרטונים ענקיים של ממש מסשן ראשון מטורף לשנת 2018. כמה יפה ככה חיה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים