ווידאו
ווידאוגלישה ← כשמחפשים גלים מוצאים עולם - הסרץ' של ריפ קארל לא נגמר.

כשמחפשים גלים מוצאים עולם - הסרץ' של ריפ קארל לא נגמר.

מאת יואב נקש אפריל 20, 2017

אתם לא חייבים לחפש רחוק כי את החלומות ניתן למצוא קרוב, אבל אם תסעו רחוק תגשימו את הדברים שלא שלא חלמתם עליהם. החיפוש של ריפ קארל זה הדבר הכי קרוב שאנחנו יכולים להגיע אליו מבחינת גלים נשכחים במקומות נדחים - היופי הבראשיתי של הנופים והחלוציות של הגולשים כמו מחזירים את הגלישה לשנותיה הראשונות, היפות והתמימות.

הצלם האוסטרלי טד גרמבו נקרא לשירות על ידי חברת ריפ קארל לתעד את מה שנראה כמו עוד מציאה מוצלחת של ה-Search. מפות התחזית צבעו את אחד היעדים העלומים בגווני גלים גבוהים ומושלמים וצוות מצומצם עשה פעמיו במהרה לשם. במקום הפסטורלי שאליו הגיעו בדרך חתחתים חיכו להם סוסי פרא רבים, נופים מחוספסים וגם גלים בעלי אותו אופי אסרטיבי. הגולשים ברונו סאנטוס וגיירמו סאט מצאו שהמקום הוולקני הזה היה מאתגר מכל הבחינות ולראיה הפוטג' המטורף עם הפינות הכבדות שעטופות בטבע של חלום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים