ווידאו
ווידאוגלישה ← כשהסוול היכה בנזארה: רד בול מסכמת את גלי הענק של ימי אפסילון

כשהסוול היכה בנזארה: רד בול מסכמת את גלי הענק של ימי אפסילון

מאת יואב נקש נובמבר 16, 2020

עד שהמים בנאזרה יפתחו כל שנותר לנו הוא לחזור ולהזכר בסוול העשור שאותו הביאה במלוא הדרה סערה אטלנטית שזכתה לכינוי העוצמתי "אפסילון". הגלים הגבוהים שנשברו בפראיה דו נורטה ב-29 באוקטובר הביאו להתקהלות של 20,000 איש שצפו במתי מעט גולשים אמיצים שחתמו את שמם על הרי מים מלוחים. בסרטון הבא רד בול משחזרת את מאורעות הימים שקדמו לסוול והשיאים האישיים שנשברו באותו יום היסטורי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים