ווידאו
ווידאוגלישה ← אחרי שתראו איך שהם חיים, גם אתם תתאהבו בזוג הגולשים הזה

אחרי שתראו איך שהם חיים, גם אתם תתאהבו בזוג הגולשים הזה

מאת יואב נקש אוקטובר 12, 2019

תמיד אמרו לנו שכרמלה גרוס ווגנר חיים את החיים אבל בסרטון הבא אלו הם דווקא זוג גולשים מדהים בשם אולה ומוניקה אלוגראם מהוואי. השניים עיצבו להם אורח חיים מיוחד במאווי שכל אחד מאיתנו היה רוצה. בית עץ על שטח נרחב עם עצי פרי וירק שאותם הם מגדלים בעצמם, חיים ברי קיימא שמתנהלים בין נסיעה על Onewheel וקפיצה לסשן גלישה. והאהבה של השניים היא מושא להערצה - אורגנית ואמיתית כמו כל דבר שסובב אותם. צפו ותתאהבו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים