ווידאו

כשהחיפוש מושלם אז אתם יודעים שה-Search נגמר

מאת יואב נקש יולי 18, 2016

אנחנו נמצאים בחיפוש מתמיד ולא תמיד יודעים מה נמצא בסוף המסע. ריפ קארל מכוונת את משלחת ה-Search שלה לכיוון אחד כשהיא יודעת ש"מושלם" זה אחד הדברים שהיא קרובה מאוד לגילויו. גם אם תמיד חוזר על עצמו המשפט "זה לא היעד אלא הדרך לשם", המסע של הגולשים מסתכם בספוט הסופי ורק אז הדרך לשם נראית משתלמת וכדאית. קיליאן גרין, ווינסנט דוביניאק ומיגל בלאנקו חיפשו רחוק ומצאו ים בצבע טורקיז, חולות זהובים וגל אחד מושלם... סוף מסע, תחילת גלישה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים