ווידאו
ווידאוגלישה ← ביצועים בישיבה: 5 דקות של פירוק גלים עם ווייבסקי

ביצועים בישיבה: 5 דקות של פירוק גלים עם ווייבסקי

מאת יואב נקש מרץ 31, 2016

זה לא הוגן שווייבסקי (waveski) לא מקבל יותר במה כי אחרי הכל מדובר בעוד ענף של גלישה שדורש מיומנות מיוחדת ברכיבה על הגל. לחתור עם משוט בישיבה, לתפוס פינות גלים ולצאת בקירות לביצועים חזקים זה דבר שדורש טכניקה אחרת של עוצמת כוח מתפרצת. פבלו ארויו (Pablo Arrouays) הוא אחד מגולשי הווייבסקי הטובים בעולם ובקליפ שלעיל הוא מוכיח שאפשר "לזרוק תחת" ואפילו לצאת לאייריאלים עם קייאק הגלים. לפניכם לקט של חמש דקות חזקות מטיוליו בשנה האחרונה באינדו, אוסטרליה וצרפת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים