ווידאו

מי צריך שלג כשאפשר לעשות סקי על מדרגות נעות?

מאת חופית לוגסי אוגוסט 26, 2015

מי מאיתנו לא מכיר את הבעיה? הלכתם לקניון עם מגלשי הסקי וגיליתם שהשלג נגמר (הכיצד? האם הפסיקו את המזגן?)... אל דאגה, לכל דבר יש את הפתרון ההזוי משלו. הנה בחור שעלה עד קצה הר הקניון (בדוכן המזון) ונתן דרופ עם סלייד במדרון המדרגות הנעות.

בעזרת חבריו שדאגו כי הדרך פנויה, הבחור ירד שלושה מקטעים של מדרגות נעות בקו ישר כשהוא לא דורס אף אחד ולא מתגלגל (לכל הרוחות) מכל המדרגות. "גלישת מדרגות" (Stairs surfing) זה כבר ענף ספורט אולימפי ביו-טיוב וכעת הגיע תורו של ה- Stairs Skiing לעשות קצת שופינג במספר הצפיות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים