מי אמר שאי אפשר לגלוש בשווייץ?

מאת יואב נקש ינואר 19, 2016

בשוויץ יש 1500 אגמים, נהרות, מפלים, פרות, טובלרון אבל אין גלים. שוויצריה הפסטורלית מרוחקת 700 קילומטרים מהאטלנטי ו-200 קילומטרים מהתיכון, ולמעט גלישה על על גל סטטי בנהר תור (Thur) הקפוא, הגולשים צריכים למצוא תחליפים יצירתיים בשביל לשבור את הדודא.

דניאל בולר (Daniel Bueler) אינו שמח עם מה שאמא אדמה נתנה / לא נתנה למדינתו והחליט לבנות לעצמו סקייטבורד בצורת גלשן. בשביל להעצים את ההרגשה דניאל חיבר ליש, שם חליפה ויצא לגלוש במסלולי אספלט שחורים שנושקים לירוק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים