ווידאו
ווידאוגלישה ← סיפורה של גיבורה: למה מאיה גביירה ממשיכה לגלוש?

סיפורה של גיבורה: למה מאיה גביירה ממשיכה לגלוש?

מאת יואב נקש אוקטובר 15, 2015

ב-28 באוקטובר 2013, גולשת גלי הענק הברזלאית, מאיה גביירה (Maia Gabeira) כמעט ומצאה את מותה במהלך סשן גלישה על הגל הענק של נאזארה בפורטוגל. מאיה איבדה שליטה במורד הגל וסט של גלים כיסה אותה עד שהיא כמעט וטבעה. המקרה שתועד במצלמה המחיש את חוסר האונים ואפיסת הכוחות של מאיה והמאבק הניתש על חייה שניהלו חבריה אשר משו אותה אל החוף.

על אף שהמקרה היה טראומטי עבורה ושהיא ועמיתה קארלוס בורלה ספגו ביקורות נוקבות על כך, מאיה מעולם לא וויתרה והיא עדיין רודפת אחרי הגל הגבוה ביותר שעליו רכבה אישה. בסרטון הבא היא מתארת את שארע באותו יום באוקטובר ומסבירה מדוע אין לה כל כוונה להפסיק לגלוש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים