ווידאו
ווידאוטבע וחי ← חמוד אבל לא מחמד: כלב ים גורר במפתיע ילדה קטנה למים!

חמוד אבל לא מחמד: כלב ים גורר במפתיע ילדה קטנה למים!

מאת יואב נקש מאי 23, 2017

התיעוד הבא מהווה תזכורת לכך שחיות בר הן פרא לכל דבר. כלבי הים הם יצורים חביבים הניזונים בעיקר מדגים ואוהבים להשתעשע בכל הזדמנות שנקרית בדרכם. הם שמנמנים, משופמים, עיניהם עגלגלות... חמודים למראה אבל רחוקים מלהיות חיות מחמד.

על רציף בריצ'מונד שבבריטיש קולומביה הקנדית, תיירים קונים דליים עם דגים ומאכילים את כלבי הים לשובע. אפשרויות ההגשה מגוונות וחלקם אף מחזיקים את הדגים בפיהם ומגישים אותו לכלב הים, אלא שמקרה שלעיל הילדה הקטנה התיישבה על קצה הרציף ולמעשה הגישה את עצמה.

כלבי ם יכולים להיות תופקניים ולא בהכרח במטרה לקטול אלא לשם שעשוע בלבד. בעבר היו מספר מקרים שגולשים הוטבעו בגלל שכלב/אריה ים נגס בליש וניסה לגרור אותם למצולות. במקרה המפחיד עם הילדה היא נחטפה במהירות כל כך גדולה למים ותגובת הבזק של אביה שקפץ להצילה פשוט מעוררת השראה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים