ווידאו
ווידאוגלישה ← הצד הפראי של נמיביה והצינור המושלם של סקלטון ביי

הצד הפראי של נמיביה והצינור המושלם של סקלטון ביי

מאת יואב נקש אפריל 04, 2016

בטיול גלישה לנמיביה אין מלונות של 5 כוכבים אבל יש מיליון כוכבים בשמי המדבר ועוד כוכב אחד של גל בים. סקלטון ביי (Skeleton Bay) הוא אחד מפלאי עולם הגלישה. גל שמאלי ארוך ומסותת שנשבר בשלמות צינורית לאורך של מאות מטרים על קרקע חולית. נמיביה היא לא חבל ארץ למפונקים, היא פראית בכל מובן הטבע והחי ובכדי להגיע לסקלטון צריך לעבור כברת דרך והרבה הרפתקאות אבל ברגע שעוברים את החלק הצחיח והמסוכן מגיעים לנחלה ויושבים בתוך צינור ים שלא נגמר.

האור שבקצה המנהרה והידיעה על האוצר שמחכה מעבר לדיונה הבאה היא דווקא מה שמביאה גולשים רבים לצאת אל הלא נודע ולחפש הרפתקאות וריגושים בנמיביה. בקליפ הבא אריץ אראנבורו וחבריו מהבאסקים נאצ'ו גוזנאלס (Naxto Gonzalez) ואלכס ג'ירוני (Alex Gironi) מגלים עולם ומלואו בדרומה של אפריקה - רצועת חוף פראית עם גל חלומי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים