ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← צפו: טייס עם חליפת כנפיים מתרסק על צמרות העצים... ושורד

צפו: טייס עם חליפת כנפיים מתרסק על צמרות העצים... ושורד

מאת יואב נקש נובמבר 10, 2016

מצפייה בקליפ שלעיל ניתן להסיק שני דברים עיקריים: האחד הוא שהאזור ההררי של האלפים בצרפת בקרבה לעיירה שאמוני (Chamonix) הוא מקום מדהים ביופיו והשני הוא שאריק דוסאנטוס (Eric Dossantos) הוא בחור עם הרבה מזל וככל הנראה 9 נשמות. הטיסה מתחילה בשלווה אך מסתיימת במכה אחת כשדוסאנטוס פוגע בצמרות העצים במהירות רבה. כאמור, במזל רב ולא ברור כיצד, דוסאנטוס שרד את התאונה הקשה וסיפר על כך באריכות בראיון הבא.

בתאונה שארעה בתחילת חודש אוקטובר דוסאנטוס איבד גובה ומהירות, התרסק על צמרות העצים  והתעורר בבית החולים. שם התבשר כי הוא סובל מחבלה בכבד, עצמות מרוסקות, עצם בריח שבור, צלעות שבורות פגיעת ראש חמורה, שטפי דם וכניסה של אוויר לבית החזה אבל עם כל זאת חי ונושם - בר מזל כבר אמרנו.

רק לפני מספר חודשים טייס ווינג-סוט רוסי נהרג בשאמוני וראש העיר אסר על טיסה עם חליפות כנפיים עד שיסדירו את ספורט האקסטרים באזור. מונט בלאן נחשב ליעד מועדף על טייסי חליפות הכנפיים וישנם רבים שממשיכים לקפוץ מראש ההר גם בניגוד להוראות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים