ווידאו
ווידאוגלישה ← סלפי וייפאאוט: צפו בקאי לני מקבל ניעור של 4 גלים בנזארה

סלפי וייפאאוט: צפו בקאי לני מקבל ניעור של 4 גלים בנזארה

מאת יואב נקש נובמבר 04, 2020

זה לא מפליא שקאי לני גולש על ענקים אבל סימן השאלה הגדול זה איך הוא הספיק להגיע כלכך מהר מהוואי ולתפוס את נזארה הענק? בכל אופן, תמיד ידענו שקאי לני הוא סוג של סופרמן והנה עוד הוכחה לכך מזוית קצת שונה.

סשן גלישה על גלים גבוהים הוא לא מושלם בלי שקאי מעביר לנו את התחושה ובתיעוד הבא מדובר על ניעור רציני של כמה גלים טובים. לני תפס גל שמאלי שמנמן וקיפצץ על המים כמו חלוק נחל עד שקצף השבירה השיג אותו. בכל אותו הזמן לני מחזיק בסטיק של המצלמה ומתעד את המתרחש. מידי כמה שניות הוא מגיח מהמים המערבלים וצועק אל חבריו על הג'ט סקי. לני נראה בודד לחלוטין במערכה עד שארבעה גלים מאוחר יותר הוא חש בהקלה כשסבסטיאן סטודטנר נחלץ לעזרתו וגורר אותו משם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים