ווידאו
ווידאוגלישה ← במטוס לסיקרט ספוט: הלייף והסטייל של גולשים בקנדה

במטוס לסיקרט ספוט: הלייף והסטייל של גולשים בקנדה

מאת יואב נקש ינואר 01, 2016

עם תפוצתה הגדלה של הגלישה בעולם וככל שמספר הגולשים בעולם הולך ונערם בים, ישנם אלו שמחפשים את השקט והסוליטוד שלהם במקומות אחרים - גם אם אלו מרוחקים וקרים. מקומות מבודדים לגלישה יש למכביר אבל כל שצריך זה נכונות, הקרבה ודרכי גישה... לנחיתה. בזמן שאנחנו רוכבים על אופנים, נוסעים ברכבים או הולכים ברגל אל הים, הגולשים בקנדה מניעים את המדחף וממריאים במטוס קל למחנה גלישה מבודד. עם כל הקור שמסביב אי אפשר שלא לקנא בחייהם הטובים ובנוף החוף המדהים שמחבק אותם מכל עבר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים