ווידאו

עם פורד פיאסטה לפייסטה: קליה מוניז שומרת על אושר

מאת יואב נקש מרץ 08, 2016

הקשר הישיר שקיים בין הגלישה ולבריאות הנפש והגוף אינו סוד כמוס וניתן לפרשו במגוון דרכים יצירתיות שכולן יובילו לאותה המסקנה בדיוק. לקליה מוניז יש נוסחה משלה: "כל זמן שאתם מאושרים אתם תמצאו דרך לשמור על כושר ולחיות בסגנון חיים בריא". הווי אומר שהכל מתחיל בגישה שלכם, תהיו טובים יהיה לכם טוב, תהיו מאושרים ותעשו לגוף שלכם טוב. גולשת הלונגבורד המקצוענית מהוואי מאמינה בכל ליבה שהגלישה הוא הספורט שמרומם את רוחה - הים הוא מקום שמח שמאפשר לה לשמור על חיוכה הרחב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים