ווידאו
ווידאוגלישה ← מכל ההשקה של אייפון X השעון זה החידוש הכי גדול לגולשים

מכל ההשקה של אייפון X השעון זה החידוש הכי גדול לגולשים

מאת יואב נקש ספטמבר 13, 2017

לאחר שטים קוק חשף את החידושים האחרונים של אפל וכל האינפומציה הטכנולוגית ששטפה אותנו כמו הוריקן אירמה קצת שקעה, אפשר להגיד שהבשורה הכי מעניינת לגולשים היא השעון - הטלפון נשאר בכיס השורט על החוף ולמים נכנסים עם האפל ווטש. הטכנולוגיה טובלת בים ויושבת אתכם על הליין-אפ.

עם השעון ניתן לקבל ולשלוח הודעות, לבדוק מיילים, פייסבוק, להתקשר ולענות לשיחות... אז בבקשה לא לסנן. "אמא, אני בים... אתקשר חזרה אחרי הגל הבא".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים