ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← עם חליפות הכנפיים של היום אפשר גם לנסוק למרומים

עם חליפות הכנפיים של היום אפשר גם לנסוק למרומים

מאת יואב נקש מאי 30, 2017

בייס ג'אמפרים עם ווינגסוטס הם אנשים העשויים מחומר אחר. אין להם פחד ובספק אם יש להם אלוהים אבל יש להם כנפיים והם יכולים לעוף בטיל. בשילוב כוחות אנושיים וכוחות פיזיקלים רבים הם מרחפים במהירות שיא ממצוק של הר ונוחתים ברכות עם מצנח אי שם בתהום הרחוקה.

בכל יום שחולף, חליפות הכנפיים פורשות כנפיים אל טכנולוגיית העתיד וכך מתאפשר לא רק לנוע בקו מתון כלפי מטה אלא גם לנסוק גבוה למעלה. החבר'ה האלו ביוטה מדגימים איך נעזרים במומנטום, תרמיקות, כוחות עילוי, ואומץ רב בשביל לטוס הכי גבוה שאפשר עם מבערים טבעיים בלבד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים