ווידאו
ווידאוגלישה ← קיבלה ביס מכריש וכשפונתה צעקה: 'אני עדיין אוהבת אותם'!

קיבלה ביס מכריש וכשפונתה צעקה: 'אני עדיין אוהבת אותם'!

מאת יואב נקש יולי 17, 2020

יתכן שכל אדם אחר היה נאנק מכאב, שואל את צוות הפראמדיקים על מצבו הגופני ומהרהר על עתידו הרפואי, אבל כשאניקה קרייני פונתה מהחוף על אלונקה לאחר שהותקפה על ידי כריש כל שהיה לה לומר הוא: "אני עדיין אוהבת כרישים! כרישים הם יצורים יפים"!

אניקה בת ה-29 הותקפה באי פיצרוי שבקווינסלנד ופונתה לבית החולים כשהיא סובלת מפציעות וחתכים עמוקים ברגלה השמאלית. אהבתה לכרישים אינה מקרית שכן באותו הזמן היא צילמה סרט דוקומנטרי על כרישים. עם זאת מקרה התקיפה לא תועד כי היא היתה בזמן מנוחה. אנחנו אוהבים אוהבי כרישים ומאחלים לאניקה רפואה שלמה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים