ווידאו

הכי גבוה מהכול - לקט שיאים שיעשו לכם וורטיגו

לשבור שיא הפך להיות שיא שקשה לשבור אותו בעצמו. אם מישהו יהיה מעוניין לשבור היום שיא הוא יצטרך ללכת ממש עם קצות האצבעות על הקצה על הכי גבוה שיש (והיה כבר מי שעשה את זה). הוא יצטרך לסכן את חייו בשביל ששמו ייכתב בספר מסויים עד שמישהו אחר ימחוק את שמו עם שיא חדש. טוב, הבנתם את כוונתי... שיאים כמו גלשנים: הם נועדו להישבר אבל בינתיים ישנם כאלו שעדיין לא קם להם מתחרה. בצפייה בלקט השיאים הבא רובכם ירגיש בנוח להשען לאחור על הכסא בזמן שהאחרים מחרפים את נפשם.

באנג'י, קפיצות, צניחות, שיאים אישיים וטכנולוגיות פורצות דרך - הלקט הבא הוא כל מה שגבוה, מסוכן, רחוק מהאדמה ותלוי בכוח המשיכה. הפעלולים והביצועים הבאים יחסירו פעימות מליבכם, יסמרו שיערות על ראשכם ויהיו כאלו שאפילו יטעו בכם השראה ויתנו לכם סיבה לקום ולנסות בעצמכם. בראשית הסרטון מופיע פליקס באומגרטנר (Felix Baumgartner) עם הצניחה החופשת מהחלל (גובה 39 ק"מ במהירות של 1.3 מאך), גולש גלי הענק גארת מקנאמרה עם הגל הגבוה ביותר שעליו גלש בנאזרה פורטוגל (90 מטרים) ועוד שיאנים רבים שפשוט תצטרכו לראות בעצמכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
ארגון גולשי הגלים בישראל

ארגון גולשי הגלים בישראל הוקם בשנת 1986 והינו הגוף הרשמי היחיד המאגד תחתיו ומורשה לקיים את מגוון פעילויות הגלישה בארץ, לרבות גלישת גלים.

 אתר הארגון • עמוד הפייסבוק

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים