ווידאו
ווידאוגלישה ← אולוואטו 1974 - גרי לופז מגלה את הצינורות של אינדו

אולוואטו 1974 - גרי לופז מגלה את הצינורות של אינדו

מאת יואב נקש אפריל 12, 2016

גם לפני 40 שנה היה צפוף במים...לפחות בפייפליין. גרי לופז קדח צינורות עם גלשן אדום והתחמק מכל "תיירי הגלישה". בשלב מסויים "אשף ההיעלמויות" החליט להיות תייר בעצמו וטס אל ספוט באינדונזיה שעליו קרא בחוברת גלישה - שם, באולוואטו, הוא מצא את מבוקשו וגלש (כמעט) לבדו.

בסרטי ארכיון יש משהו חלוצי ומיוחד, ובסרט הנ"ל מ-1974 יש גם הנצחה של רגע היסטורי בענף הגלישה. בימים שבהם סיפורי הגלישה היו אגדות, היה גולש אחד, מאסטר של צינורות, שהגיע למקום מבודד וכמעט בתולי בטיול שנחשב אז להרפתקני. גם כיום כשהספוטים האגדיים הפכו ליעדים של חבילות נופש, גרי לופז תמיד ישאר לאגדה גם בחייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים