מרכז הכוח: תרגילי יוגה לחיזוק שרירי הבטן

מאת יואב נקש אפריל 08, 2016

תרגילי בטן הם אולי הקשים ביותר לאימון. קבוצת שרירים אלו דורשת מאמץ רב בתנוחה שאינה קלה ולאחר מספר כיווצים של הבטן כבר ניכרת תחושה של "צריבה". בכדי להגיע ל"קוביות" עליכם לא רק להקפיד על תזונה נכונה אלא גם להתאמן באופן עקבי כמעט מידי יום. אבל לשרירי הבטן יש משמעות קצת יותר עמוקה כי הבטן היא מרכז הגוף ושרירי בטן חזקים משפרים יציבה, מקלים על התנועה ולא פחות מכך, הם שמחזיקים את כל מערכות העיכול בגופכם ומונעות מבטנכם להיות רופסת ועגלגלה עם כרס.

בווידיאו הבא, טים סנסאי מדגים במשך 51 דקות סדרת תרגילים לחיזוק מרכז הגוף ושרירי הבטן. כמה מהתנוחות מיועדות לחיזוק ושיפור היציבה בשעה שתרגילים אחרים מיועדים לעיצוב וחיזוק שרירי הבטן. וכמו תמיד, אנא התאמנו במשנה זהירות. אל תתאמצו יתר על המידה, הקפידו לפעול לפי ההדגמות ודאגו למנוחה בין התרגילים. בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים