ווידאו
ווידאוגלישה ← האח הקטן גולש גדול: החדש של נת'ן פלורנס הוא סרט עם הרבה אקשן

האח הקטן גולש גדול: החדש של נת'ן פלורנס הוא סרט עם הרבה אקשן

מאת יואב נקש יולי 18, 2019

כשאתה גדל תחת צילו של אח שנחשב ליקיר הגולשים בעולם זו יכולה להיות משימה קשה להבליט את ההישגים האישיים שלך, אבל כשיש לך אח כמו ג'ון ג'ון אז סביר להניח שיהיה לך הדסטארט עם גנים משובחים בגלישה.

בשנתיים האחרונות נת'ן פלורנס עשה את זה לבדו כשהוא זכה ב"גל החורף" של אוניל ובתחרות קייפ fear בשיפסטרנס. כעת זה כבר ברור שנת'ן אינו נמצא בצילו של אחיו והזרקורים מכוונים גם אליו. בקליפ הבא לקט מכיבושיו בטהיטי, מקסיקו, ניאס ופנמה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים