ווידאו

שוב הוא קופץ: זולטאן ברצף תרגילים על גל אחד

מאת יואב נקש ינואר 12, 2015

שוב הוא קופץ... או יותר נכון מקפצץ. זולטאן טורקוס (Zoltan Torkos), "הקוסם" מקליפורניה שהכניס את עולם תרגילי הסקייטבורד לגלישה, מפציץ בסט תרגילים חדש. אלא שהפעם ובניגוד לפעמים הקודמות את כל התרגילים הוא בחר לעשות על אותו הגל. הגולש ממוצא הונגרי שהיה הראשון לבצע קיק-פליפ (kickflip) עם גלשן במהלך גלישה מפתיע בסרטון חדש שבו הוא נראה תופס פינה ארוכה של שבירת גל ומצליח לעשות שני קיק-פליפ ושינוי עמידת רגליים ומקנח עם אופדליפ חביב על ה-Re-entry. סופר קול ומדליק. נראה אתכם עושים את זה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים