המתים, חיים: זומבי של גולשים

מאת יואב נקש יולי 16, 2015

לא בדיוק הקליפ לשיר Thriler של מייקל ג'קסון אבל גם כאן הזומבים יודעים לצאת במחול... על הגלים. כשהגולשים נראים כמו זומבי אז גם הגלים נראים כמו זומבי והקליפ מן השאול הבא מוכיח דוקא שבין העולמות אפשר לעשות חיים וזה לא נורא אם נראים כמו מתים-חיים. האפלוליות, הצבע השחור לבן המוזיקה הקודרת והגופות של עור ועצמות אשר גולשות על הגלים בסופו של דבר לא נראות כאלו מאיימות... או שכן?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים