17 תמונות של יופי עוצר נשימה - בתולות הים שומרות על ביתן

מאת יואב נקש יוני 21, 2016

גם אם נדמה שהן רק חלק מסיפורים ואגדות, בתולות הים נמצאות תמיד איתנו בלב כולנו. הנשים הנאות שחציין התחתון סנפיר מסמלות את היופי והתמימות שיש בעולם הים הגדול. 17 בנות הים שמופיעות בתמונות שלעיל צולמו כחלק מפרויקט אומנותי שמבקש להגן על העולם שבו הן חיות ולהגביר את המודעות לקסם שטמון באוקיאנוסים בקרב אלו ההולכים על שניים. המסר נוקב בצורה וויזואלית ופיוטית, מלאת יופי ועשירה בהשראה.

"מטרתנו היא ליצור מודעות לשמירה על האוקיאנוסים", אומרת מעצבת האופנה ויוזמת הפרויקט אנג'לינה וונטורלה (Angelina Venturella). התמונות שלנו אמורות ללכוד את תשומת הלב של כל האנשים ועל ידי כך אנו יכולים להעביר מסרים מיידים ונוקבים הנוגעים לשימור ואקטיביזם".

הגלריה האומנותית שהחלה בלוס אנג'לס הפכה לוויראלית בכל רחבי העולם. את התמונות היצירתיות צילמו אושן רמזי (Ocean Ramsey) וצ'יארה סלומוני (Chiara Salomoni) ובמרביתן מככבים ידוענים. הקמפיין האומנותי הצליח לגייס כספים רבים שנתרמו לעמותות סביבה ימיות שונות כגון "Save Our Beaches". קמפיין זה הוא אחד מיני אותן דרכים רבות להגברת המודעות ולהצגת יופיו של הים הגדול במלוא הדרו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים