22 תמונות לונגוברד ששוות יותר מאלף מילים

מאת יואב נקש אוקטובר 03, 2015

תמונות הלונגבורד האלו הם תזכורת מדהימה לסיבה שאני אוהב את הגלישה. הסיבה שבגללה אני גולש על הגלים ונהנה מהרגע שבהם אני חש במים חולפים תחת גלשני. לונגבורדינג זה סטייל שלעולם לא יחלוף מעולם הים, זה סגנון שטבוע בנשמתי ויש בו כוח להביא לאושר עילאי ברוחי. אין כמו ללכת על המים, בין טיפות לשמיים... לצייר על בד קנבאס כחול את החיים בגדול. ועל זה נאמר: "רק לונגבורדר מכיר את ההרגשה!"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים