27 תמונות שחייבים לראות מסוף החודש השביעי בטיהופו

מאת יואב נקש אוגוסט 02, 2015

בשבוע האחרון של חודש יולי 2015, טיהופו נכנס למגה-דרייב עם סוול מסיבי וענק. בימים האלו שבהם הורכז על Code Orange (התראה כתומה), עשו את דרכם אליו כמה מהגולשים הטובים והאמיצים ביותר בעולם שטיפסו על המדרגה של הריף וקפצו אל כפות גליה של החיה.על גל שכזה כולם מתבלטים ומוכיחים את עצמם, חלקם מצליחים לשרוד את הרכיבה על מפלצת המים הכחולים וחלקם נשאבים אל עומק בטנה בתיאבון רב.

אלו שנטרקים בעצמה הם גם אלו שעושים את מרב הכותרות. "הבחור המשוגע יותר מכולם, היא אישה", אמר סלייטר על הווייפאאוט של קיאלה קינלי (Keala Kennelly). וכמובן לא נשכח גם את הוויפאאוט הנשאב של ניקולו פורצלה (Nicolo Porcella). לפניכם מספר תמונות מרהיבות, ווייפאאוטים וצינורות, שניבטו מבעד לעדשת המצלמה של טים מאקנה (Tim McKenna).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים