4 גולשות הפרו הוזמנו לפייפ וקאריסה מור גנבה את ההצגה

מאת יואב נקש דצמבר 15, 2015

ביום שלאחר הסיבוב השני של איוונט הגברים בפייפליין, שני דברים נפלאים קרו: האחד, הים הסתדר וסיפק תנאי גלישה יפים עם סוול נקי. ושתים, ארבע הגולשות הטובות ביתר בעולם הוזמנו להתחרות במקצה ראווה מיוחד (Women’s Pipe Invitational). קאריסה מור, קורטני קונלוג, טטיאנה ווסטון-ווב וקיאלה קנלי נתנו תצוגת גלישה פצצה אבל הייתה זו אלופת העולם הטרייה, קאריסה מור שגנבה את ההצגה וניצחה. למקום השני הגיעה קונלוג, שלישית קנלי ורביעית ווסטון-ווב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים