איך השתנה ב-40 שנה? צפו בקלי סלייטר מתבגר ב-15 שניות

מאת יואב נקש אוקטובר 08, 2016
לא צריך להציג בפניכם את קלי סלייטר, נכון? הרי כולם, וגם כאלו שאינם גולשים, מכירים אותו ופועלו בים וביבשה. וחוץ מזה תחסכו לי כמה עמודים של כתיבה על כל תאריו, הישגיו והביו המקצועי שלו עם הספק שנדמה ארוך יותר מסך שנות חייו (ושיזכה לחיים ארוכים). אז אם נקצר עוד יותר את הפוסט נצרף גם את תהליך התפתחותו וגדילתו בחמשת העשורים לחייו. ראיין טיילור ליקט  מספר תמונות של פניו מ-40 השנים האחרונות וקיבץ אותם לכדי 15 שניות.
 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים