חלומו הרטוב של כל גולש: ה-Mentawais ב-10 פיט של טורקיז

מאת יואב נקש יולי 16, 2015

בתחיל חודש יולי 2015 פקדו את איי אינדונזיה גלים נדירים במה שנחשב לאחד מהסוולים הגבוהים והמושלמים ביותר של העשור הנוכחי. ממזרח ועד למערב, כל הספוטים הידועים כיכבו ובענק. הצלם והגולש אדוארץ רמירז (Edwart Ramirez) ששהה בבאלי הוזמן על ידי חבר שלו לבוא ולבקרו בסומטרה. כשהוא הגיע לשם יצאו השנים לקנדוי (Kandui) שבאיי המנטאוויס (Mentawais) וגילו לפניהם את החלום הרטוב של חייהם נשבר ב-10 פיט על מים בצבע טורקיז. את רשמיו הוא תיעד בתמונות מעלפות!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים