וויז'ואל נוסף מ-Snowdonia: ביצועים על גל מעשה ידי אדם

מאת יואב נקש אוגוסט 05, 2015

לאחר שנים של תכנון וחודשים של בנייה, בראשון לאוגוסט 2015 נפתחה לקהל הגולשים הרחב בריכת הגלים מעשה ידי אדם הטובה ביותר בעולם. גולשים רבים הזמינו את מקומם מראש ולא נותר מקום פנוי לכל ימות השבוע הראשון. עוד הרבה לפני שפמפמו את הגלם בבריכה, צוות המקימים של Surf Snowdonia דאג לפמפם את הפרסום בתקשורת. ולא בכדי שההתנפלות על הבריכה בשיאה וכולם רוצים לנצל את המערכת כל עוד היא חדשה - לא בגלל שהם מפחדים מתקלה אלא בשביל להגיד "אני הייתי הראשון לגלוש שם".

לאחר הפלופ של הקליפ מהניסוי הראשון, מנהלי הבריכה הפציצו עם סרטון נוסף שבו הגלים נראים בתפוקתם המלאה. אט-אט דולפות התמונות וקטעי הווידיאו מהמקום ואנו יכולים להתרשם מיכולתיו של הגל המלאכותי ואפשרויות הביצועים ששניתן לעשות עליו. בתמונות שלעיל מופיעים מספר ברי מזל שגלשו שם לראשונה וקליפ נוסף של הצלם בן סקינר (Ben Skinner) ובו מככבים רובין אש (Reubyn Ash), ג'וב האריס (Jobe Harriss) ובחורצ'יק צעיר בשם לוקאס סקינר (Lucas Skinner).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים