טקסטורה של ים: האומן הזה מגלף גלים מושלמים על עץ

מאת יואב נקש יולי 17, 2016

נת'ן לדיארד (Nathan Ledyard) מסאן דיגו הוא סוג של מיכלאנג'לו בגילוף על עץ וביצירותיו המדהימות חוזר מוטיב גלי הים ונופי החופים כמו היו "דוויד" מסותתים מאבן שיש. בסגנונו הייחודי הוא משלב את יופיו של הים יחד עם אהבתו לאומנות הגילוף על עץ, והטקסטורה התלת מימדית מגרה את מוח הצופה ומעניק תחושה מציאותית לוויז'וואל האומנותי.

מה שהחל בתור תחביב הפך ברבות השנים לתשוקה אומנותית ועיסוק מקצועי. בסרט הקצר “Carving Dreams” מובא סיפור חייו של נת'ן ויש בו בכדי להעניק הרבה מאוד השראה ליצירה ולחופש אומנותי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים