גולשים חוגגים יומיים של גלים - 20+21 ביוני 2015

מאת יואב יוני 21, 2015

ביום שבת ה-20 ביוני 2015 צויין ברחבי העולם הכחול "יום הגלישה הבינלאומי" והמוני גולשים יצאו אל המים הפתוחים ורכבו בהנאה על הגלים. האמת היא שגם בלי שיצויין יום חג, כל יום עם גלים הוא סיבה לחגיגה. בשבת, רוח מערבית חזקהנשבה אלי חוף והרימה את הגלים לגובה סביר של ביצועים. וביום ראשון 21.06.2015 החגיגה המשיכה עם "היום הארוך ביותר בשנה" שיול להיות היום היחיד בשנה שבו מתאפשר לגלוש בסשן הארוך ביותר. לפניכם לקט תמונות נבחר של גולשים ואנשים חוגגים יומיים נפלאים משעת צהריים בחוף המרינה ושעת בוקר מאוחרת בחוף גוטה, אשקלון.

צפו באלבום המלא (100 תמונות) מיום שבת 20 ביוני 2015 בפלייר הבא

צפו באלבום המלא (100 תמונות) מיום ראשון 21 ביוני 2015 בפלייר הבא

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב

יואב נקש, צלם. עבורי המצלמה היא העין השלישית, התיעוד של הרגע הוא נצחי והזכרון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. הצילום הוא קסם והמצלמה היא השרביט - דרך נפלאה לבטא את שאני אוהב, דרך קצרה להגיע ללב. כשאנשים שואלים אותי באיזה ציוד אני משתמש התשובה שלי היא תמיד זהה: "בעיניים שלי". משפט אהוב: אל תצלם מה שאתה רואה תצלם את שאתה מרגיש :)

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים