מתנת חג מולד: הצ'ארג'רים בנאזארה חוגגים בענק!

מאת יואב נקש דצמבר 27, 2015

רגע לפני שהאיש באדום עם הזקן הלבן מגיע לנאזארה בפורטוגל, כל הגולשים "מקבלים צהוב" עם מתנות שהביא להם הים הכחול. תחרות ה-Red Charges נמצאת ממש מעבר לפינה. סוול של גלי ענק הביא את מארגני התחרות להכריז על Code Yellow ולהכניס להיכון את כל המשתתפים של התחרות הראשונה שתערך מעל הקניון התת-ימי.

ובינתיים, ועד שריקת הפתיחה, הגולשים בנאזארה מתאמנים בדרופים תלולים ונפילה חופשית מגלים גבוהים. פרצופים חדשים בנאזרה מנסים את כוחם בהתמודדות עם המפלצת מפורטוגל. ניק לאמב (Nic Lamb) וחואאו דה מאסדו (Joao de Macedo) אפילו התאמנו ביחד ותפסו בחתירה גל שעליו גלשו זה לצד זה.

התחרות שתשודר בשידור חי ושאותה ינחה גארת' מקנאמרה, פתוחה לכל גולש אמיץ אשר יתמודד על אחת או יותר מתוך שש קטגוריות. המנצח יבחר על ידי הגולשים והצופים. פרטים נוספים על תחרות Red Charges בפראיה דו נורטה ניתן לקרוא בקישור הבא.

תמונות: Red Charges

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים