הקור העז במזרח ארה'ב הקפיא (שוב) את הגלים

מאת יואב נקש ינואר 05, 2018

במזרח ארה"ב שורר מזג אוויר צונן במיוחד. טמפרטורות נמוכות מהרגיל של כמינוס 15(-) מעלות בממוצע לא מרפות כבר מספר ימים, החזאים מכנים זאת "פצצת ציקלון". המראות הלבנים פשים בכל מקום, השלג נערם בכל פינה והקרח מקפיא כל מקור מים - אפילו את גלי הים!

זו הפעם השניה שהצלם ג'ונת'ן נימרהוף מצלם את אפקט "הגל הקפוא" בננטאקט מסצ'וסטס (פעם קודמת היתה בפברואר 2015 וגם אז הבעתנו נותרה קפואה מתדהמה). כשבחוץ שוררת טמפרטורה של 11(-) מעלות צלזיוס והים על קו ה-2 מעלות בלבד, הגלים נראים ממש כמו קרחונים לבנים בצורה של צינורות מזמינים גלישה. חברו של נימרנוף, ג'יימי בריארד, היה חייב להתנסות בחוויה המקפיאה ונכנס לגלוש במים הכבדים עם המרקם של משקה "ברד".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים