אלי זרקא - פרו קייטסרפר. תגלית עולמית גאווה מקומית

יולי 25, 2014

את אלי זרקא אני מכיר כבר מאז היה ילד צעיר באשקלון, את ימי הגלישה הראשונים שלו אני זוכר כאילו והיו אתמול... :) השנים עברו ואלי גדל והפך מילד יפה ומוכשר לגבר מדהים ביופיו ומקצוען! אלי שאהבתו הראשונה היא גלישת גלים לקח צעד אחד קדימה והוסיף מצנח לספורט האתגרי. בשנים אלו הוא הפך לתגלית בענף הקייטסרף, טייל וגלש במקומות רבים בעולם, התחרה באליפויות עולם ודורג בין הראשונים בעולם, האחרונה שבינהם הייתה בסין שם הוא זכה במקום הראשון בפריסטייל ובמקום השני ברייסינג. אלי שמייצג את חברת "נובילה" זכה לעצב גלשן על שמו ולהיות מקור להשראה עבור רבים מחובבי ענף הקייטסרף והגלישה בכל מקום. לפניכם לקט תמונות של אלי זרקא כובש פסגות וימים הצלם המוכשר הוא אביו, מוריס זרקא, שמלווה אותו בכל מסעותיו. אוהבים אותך אלי! הרבה הצלחה וכבוד למספר 1 - RESPECT (לחצו כאן לבלוג של אלי ולאתר של מוריס ByZarka)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים