פסטיבל "דרום עולה" באשקלון - חוה"מ סוכות 2014

אוקטובר 16, 2014

שלושה ימי חג סוכות עם הפקת ענק בטיילת אשקלון. החוף נוצץ, מואר וגדוש באנשים. הופעות חיות של אומנים ידועים (מירי מסיקה, אייל גולן, סקאזי, אברהם טל, מוקי וריטה), דוכני אומנים ואוכל, מתקן בנג'י אולפן שקוף של ערוץ 10 במת הופעות לילדים ועוד. החוף לא נראה כך מעולם והאווירה כמו מעבר לים. לפניכם לקט נבחר של תמונות מימי הפסטיבל ראשון עד שלישי (12-15.10.2014). תמונות רחף באדיבות אדי ישראל. תמונות קרקע: יואב נקש"צלם ים"

פסטיבל "דרום עולה" באשקלון DAY 1 יום ראשון

12.10.2014. טיילת חוף הים תוססת וצבעונית ואומנים ישראלים מרקידים את לבבות רבבות המבקרים. על הבמה המרכזית, אייל גולן ומירי מסיקה, נתנו הופעה משובחת ואיכותית. האנשים היפים והפסטיבל הנפלא בקרבה לחוף הים, מעניק רגעים רבים של אושר. לחצו כאן לצפייה באלבום.

פסטיבל "דרום עולה" באשקלון DAY 2 יום שני 13.10.2014.

עוד יום של חגיגה בטיילת אשקלון. אומנים, יוצרים, דוכנים ועל הבמה המרכזית שני אומנים גדולים: אברהם טל וסקאזי. מצ"ב באופן בלעדי טרק מסיים של סקאזי מנקודת מבט ששמורה רק לאחד :)  לחצו כאן לצפייה באלבום.

פסטיבל "דרום עולה" באשקלון DAY 3 יום שלישי 14.10.2014.

היום האחרון של הפסטיבל מגיע לסיומו עם עוד שני אומנים גדולים: ריטה ומוקי. לחצו כאן לצפייה באלבום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים