הדרך על הים: אנשים הולכים להנאתם על מי אגם באיטליה

מאת יואב נקש יולי 01, 2016

הדרך לא חייבת להסתיים על קו פרשת המים ולא חייב ללכת בהיקף החוף, פרויקט תיירותי על אגם באיטליה מציע שביל ארוך ומתפצל הצף על פני מי אגם. "השביל הצף" שנבנה בהשראת האמן כריסטו אופנד (Christo opened) משך מאות מבקרים שטיילו להנאתם למרחק של 3 קילומטרים מסולזנו (Sulzano) ועד לאיים מונטה איסולה (Monte Isola) וסאן פאולו (San Paolo). שביל זה פתוח לכולם וניתן לטייל עליו בחינם עד לפירוקו ב-03 ביולי 2016.

על השביל הצף שנמצא במרחק של 100 קילומטרים צפון-מזרחית ממילאנו, היו צפויים ללכת רק כ-40,000 איש ואישה אבל לאחר שביום הרביעי הגיעו 97,000 איש, הוחלט להגביל את הכניסה ולסגור אותו בין חצות וארבע לפנות בוקר. השביל עשוי מכ-220,00 ריבועים דחוסים של חומר קל מסוג פליאת'לן הצף בגובה של 35 סנטימטרים מעל פני המים ומכוסה בבד צהוב ברוחב של 16 מטרים. כמות האנשים שהלכו על השביל הצף האיצו את הבליה והמארגנים הצטרכו כבר לשפצו ולנקותו מספר פעמים. כאמור, השביל פתוח למבקרים עד ה-03 ביולי וההליכה עליו חופשית :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים