שישי גלישה עם ים גבוה בדלילה

מאת יואב נקש ספטמבר 28, 2014

סימן מקדים ל"שנה טובה" הוא כשחוגגים את השנה העברית החדשה תשע"ה בגלישה. תקופה ארוכה חלפה מאז שראינו גלים של מטר נשברים על החופים המקומיים ובחוף דלילה התקבצו גולשים רבים במשך כל שעות היום וניצלו כל ס"מ לביצועים. יום שישי 26.09.2014

סימן לשנה טובה הוא כשחוגגים את השנה העברית החדשה תשע"ה בגלישה. תקופה ארוכה חלפה מאז שראינו גלים של מטר נשברים על החופים המקומיים. רוח מערבית מתונה ניפחה במהלך הלילה את הים עד שהגל טיפס ועלה. בחוף דלילה התקבצו גולשים רבים במשך כל שעות היום, מזריחה ועד שקיעה, והתמודדו עם תנאי ים גבוהים מהרגיל בהנאה מרובה. לפניכם לקט תמונות נבחר מיום שישי בחוף דלילה אשקלון 26.09.2014.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים